sigikid ® plyšová hračka sněhová kočka Sweety

sigikid ® plyšová hračka sněhová kočka Sweety


Varianta:
  • sigikid ® plyšová hračka sněhová kočka Sweety
  • sigikid ® plyšová hračka sněhový pes Sweety
  • sigikid ® plyšová hračka sněhulák slon Sweety

Cena
1.125 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291676

EAN: 4001190392285

sigikid ® plyšová hračka sněhová kočka Sweety
Tento text je přeložen automaticky.
Nádherně jemná krémová bílá plyšová srst, tmavé loajální oči - udělejte z této sigikidní kolekce Sweety něco velmi zvláštního.

A v typickém sigikidu - styl samozřejmě nechybí barevný šátek - to každému z těchto mimořádných zvířat dává individuální vzhled! Plyš je neuvěřitelně měkký a naplněný měkkou polyesterovou vatou. Musíte se jen vklouznout. Malý plastový granulát ve dně, paže a nohy nechají kočku s růžovým nosem nádherně sedět a podporuje charakteristický sigikid-odkloněný tvar. Malé černé plastové oči jsou připevněny zajišťovacími disky na zadní straně. Pro potvrzení fixace se provede tahový test. To je taženo za 10 sekund tažným zařízením, a tím potvrzuje správnou fixaci. A pokud se během jednoho z mnoha dobrodružství s jeho nejdražším přítelem zašpiní plyšová hračka, vložte ji do pračky. Při šetrném mycím cyklu při 30 ° C vydrží také časté mytí. Plyšová hračka o velikosti cca. 36 cm je vhodné pro kojence a děti od narození.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Po více než 50 let se společnost řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI. Svět rodin děláme od začátku mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 36 x 14 x 13 cm
  • materiál venku: 94% polyester, 6% bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% polyester
  • Péče: Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® plyšová hračka sněhová kočka Sweety
1.125 Kč