sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm

sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm


Varianta:
  • sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm
  • sigikid ® Závěsná plyšová hračka - slon Mimimis, 20 cm
  • sigikid ® plyšová hračka - ovce Mimimis, 20 cm

Cena
474 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286280

EAN: 4001190423958

sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Mimimis jsou volné! Cuddly přátelé sigikid jít s vámi přes tlusté a tenké.

Velká hlava s krásným vzhledem dává plyšové hračce, že něco jistého. Se západkovým háčkem připevněným k malé smyčce lze žábu snadno připevnit ke klíčence, batohu nebo tašce a Mimimi se stává každodenním společníkem pro malé i velké. - Každý by měl mít svůj osobní Mimimi, protože nikdy nejste příliš staří na to, abyste se mazlili! Typický sigikidní styl dává barevný šátek, který odpovídá plyšovému měkkému plyšovému materiálu žáby.
Bezpečnost je důležitá: Velká černá plastová oka jsou připevněna zajišťovacími disky na zadní straně. Provede se zkouška tahem k potvrzení upevnění. To zahrnuje tahání po dobu 10 sekund tažným zařízením, aby se potvrdilo, že připojení je správné.

Obličejové rysy jsou láskyplně vyšívané. Tělo je jemně vyplněno polyesterovou vatou, v těle je nějaký plastový granulát - takže se perfektně hodí a snadno se uchopí. Pokud se denní společník zašpiní, není to žádný problém. Ruční mytí je opět čisté. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Zůstává tedy pravda, že se řídí jeho hlavním principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Detaily produktu:
  • Rozměry: 20 cm
  • materiál: 100% polyester
  • Krásný společník v dětství
  • Skvělý dárek pro narození nebo křest
  • Čištění: Lze prát při 30 ° C.
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm
sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm
474 Kč