sigikid ® plyšová hračka, zelená
Varianta:
  • sigikid ® plyšová hračka, zelená
  • sigikid ® plyšová hračka žába, zelená

Cena
992 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291240

EAN: 4001190393343

sigikid ® plyšová hračka, zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Trvale udržitelné produkty, vyráběné spravedlivě a odpovědně, přírodní materiály z řízené ekologické kultivace a esteticky sofistikovaný Design jsou základy, na nichž je založena tvorba série „Zelená“.

Všechny látky použité v této řadě jsou 100% organické - vnější textilie pocházejí z řízeného organického pěstování (kbA), jako výplňový materiál se používá panenská ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v této kolekci jsou také na vodní bázi a chemicky bezpečné. Díky výrobě zelené energie v Evropě je bilance CO2 těchto měkkých hraček vynikající. Kolekce sedmi plyšových hraček v tlumených barvách zaujme použitým vysoce kvalitním tkaným plyšem a klasickým designem. Materiál je úžasně měkký a nabízí hmatové kouzlo. Hnědý pes je cca. 36 cm vysoký a lze jej prát v pračce na vlnu při 30 ° C. Dlouhé paže a nohy dávají malému zvířeti jeho typický výrazný dotek a jsou pro děti velmi snadno uchopitelné. Oči jsou láskyplně vyšívané rukou a dávají mu jeho věrný pohled. Díky použití velmi měkké bavlněné tkaniny pro jeho tlapy, uši, nos a výraznou skvrnu kolem jeho levého oka z něj činí velmi zvláštní vzorek.

sigikid přikládá velký význam vybraným materiálům a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Již od začátku děláme rodinu rodin mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 36 x 11 x 13 cm
  • Materiál venku: 100% organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% ovčí vlna
  • Čištění: Cyklus praní vlny
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® plyšová hračka, zelená
992 Kč