sigikid ® Rattle Bear Červená Stars
MOC¹
247 Kč
Cena
235 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A327606

EAN: 4001190428007

sigikid ® Rattle Bear Červená Stars
Tento text je přeložen automaticky.
Úchopová hračka je jednou z prvních hraček, které dítě drží v ruce.
O to důležitější jsou tiger měkké, snadno uchopitelné materiály, jednoduchá haptika a vizuální a akustické podněty. Barevné hračky RED STARS , které jsou vhodné pro děti, spojují všechny tyto vlastnosti, a proto jsou tak oblíbené.

Medvídek o velikosti cca 13 cm je ideální hračkou pro první fáze probouzení dítěte a pomáhá rozvíjet jeho motorické schopnosti. Chrastítko má záměrně takové rozměry, aby i malé dětské ručičky mohly hračku dobře uchopit a držet.
Roztomilý medvídek z měkkého mikroplyše s červeným tělíčkem a aplikací malého růžového srdíčka je připraven k prozkoumání všemi smysly. Zvláště zábavné je zabudované chrastítko - skvělá odměna za úspěšné pokusy o uchopení.
Přátelská tvář zvířátka je láskyplně vyšívaná.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní v pračce na 30°. Hračka na uchopení se doporučuje od 3 měsíců věku.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 13 x 10 x 7 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Péče: Lze prát při 30 °C
  • Věk: od 3 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Rattle Bear Červená Stars
sigikid ® Rattle Bear Červená Stars
MOC¹ 247 Kč
235 Kč