MIKULÁŠSKÉ SLEVY 🎅
MIKULÁŠSKÉ SLEVY 🎅
Ušetřete už dnes
až 1250 Kč!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
sigikid ® Rattle Fox Red Stars
Varianta:
  • sigikid ® Chrastítko Slon červený Stars
  • sigikid ® Rattle Fox Red Stars
  • sigikid ® Rattle Frog Red Stars
  • sigikid ® Rattle Sheep Red Stars
  • +6

Cena
236 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-5 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A327595

EAN: 4001190427970

sigikid ® Rattle Fox Red Stars
Tento text je přeložen automaticky.
Úchopová hračka je jednou z prvních hraček, které dítě drží v ruce. O to důležitější jsou tiger měkké, přilnavé materiály, jednoduchá haptika, vizuální a akustické podněty.
Barevné, dětem přístupné stránky RED STARS spojují všechny tyto vlastnosti, a proto jsou tak oblíbené.

Liška o velikosti přibližně 12 cm je ideální hračkou pro první fáze bdění dítěte a pomáhá rozvíjet jeho motorické schopnosti. Chrastítko má záměrně takové rozměry, aby ho mohly snadno uchopit a držet i malé dětské ručičky.
Roztomilá liška z měkkého mikroplyše se zeleným tělíčkem a aplikací hvězdy je připravena k prozkoumání všemi smysly. Zabudované chrastítko je speciální zábava - skvělá odměna za úspěšné pokusy o uchopení.
Přátelská tvář zvířátka je láskyplně vyšívaná.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní v pračce na 30°. Hračka na uchopení se doporučuje od 3 měsíců věku.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin útulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 12 x 9 x 8 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Péče: Lze prát při 30 °C
  • Věk: od 3 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Rattle Fox Red Stars
sigikid ® Rattle Fox Red Stars
236 Kč