Jen dnes 10x více bodů!
Jen dnes 10x více bodů!
Sbírejte babypoints
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
sigikid řetízek do kočárku Wal Urban Wildlife

sigikid řetízek do kočárku Wal Urban Wildlife


Cena
705 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292256

EAN: 4001190425242

sigikid řetízek do kočárku Wal Urban Wildlife
Tento text je přeložen automaticky.
městská WILDLIFE: - moderní trendy - udržitelné!

Divoká zvířata, která si zaslouží ochranu, skvělé materiály a trendy barvy, jsou charakteristickými znaky této mladé kolekce.
Série velryb keporkaků nabízí vše, co by si jejich rodiče mohli moderní přání přát. potomků, od polštářů po hudební skříňky, popadadel a přívěsků až po šňůry na šňupání - a zároveň každý z těchto předmětů přispívá k ochraně velryb. Protože při každém prodeji některého z produktů z velrybího sortimentu podporuje organizace WHALE AND DOLPHIN CONSERVATION (WDC) velryby sigikid darováním 5% doporučené maloobchodní ceny.

Moderní řetěz pro kočárky v šňůra / plyšový mix se dvěma velrybami benzínové barvy a hvězdou v krásné okrově žluté barvě zajišťuje dětskou zábavu v kočárku. Přibližně 48 cm dlouhý řetěz lze pomocí dvou C-kroužků flexibilně připevnit na kočárek, dětskou autosedačku, postýlku nebo na silnici v autě. Vestavěná chrastítka vydá při pohybu řetězu zvuk a tím vzbudí zvědavost vašeho malého miláčku. Když je řetěz pod dohledem dítěte pod dohledem, ucítí přívěsky. Jaká zábava, když náhodou zazní vestavěný reproduktor. Různé materiály nabízejí dítěti haptický zážitek.

sigikid přikládá zvláštní důležitost vybraným materiálům, promyšlenému designu a stojí za plyšovými výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit.
Společnost již více než 50 let sleduje sigikid jasný hlavní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 48 x 15 x 4 cm
  • materiál uvnitř: 100% polyester
  • Péče: Před praním odstraňte malé části
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid řetízek do kočárku Wal Urban Wildlife
705 Kč