Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
sigikid ® ring gripper fox - prsteny pro smysly

sigikid ® ring gripper fox - prsteny pro smyslyCena
410 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286295

EAN: 4001190424214

sigikid ® ring gripper fox - prsteny pro smysly
Tento text je přeložen automaticky.
Prsteny pro smysly - je zde co prozkoumat a objevit.

Díky svému kulatému tvaru lze lištový drapák snadno uchopit malými rukama dítěte. Když je liška otřesena, uslyšíte legrační chrastící zvuk. To vás vyzývá, abyste to zopakovali a podpořili tak motorický vývoj vašeho dítěte.

V měkkých rukou a nohou malého zvířete je praskající fólie. Když dítě na ní hnízdí, uslyšíte šustění. Tento akustický stimul také vzbudí zvědavost dítěte. Kromě toho připojený ozubený kroužek může poskytnout úlevu při ozubení. Celkově vzato je uchopovací hračka perfektní hračkou pro děti a perfektním dárkem k narození nebo křtu.

Supersoft e maznavý materiál je vyroben z polyesteru a vydrží časté praní v pračce při 30 ° C. Doporučujeme cca. 21 cm vysoký prstenový chapač od věku 3 měsíců.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Zůstává tedy pravda, že se řídí jeho hlavním principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 17 x 9 x 4 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění: Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® ring gripper fox - prsteny pro smysly
sigikid ® ring gripper fox - prsteny pro smysly
410 Kč