Naše alternativa k vyprodanému výrobku

sigikid ® Ruční loutka Kasper My little Theatre
Momentálně vyprodáno

sigikid ® Ruční loutka Kasper My little TheatreCena
524 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A327839

EAN: 4001190427574

sigikid ® Ruční loutka Kasper My little Theatre
Tento text je přeložen automaticky.
Pozvedněte oponu pro Kaspera a jeho přátele!

Důmyslně a s láskou navržené ruční loutky se už nemohou dočkat, až budou moci vyprávět svá dobrodružství. Kdo si myslí, že představení Punch and Judy je přežitek z šedivé minulosti, nikdy nepozoroval děti při loutkovém představení: fascinovaně a soustředěně sledují vyprávěné příběhy. Vzrušené průpovídky nejsou neobvyklé. Děti si všímají, že postavy na ně reagují a že tedy nejsou jen pasivními diváky, ale mohou dění dokonce ovlivňovat. Herci samozřejmě nemusí být vždy součástí představení.
Loutky na ruku lze hravě využít i v každodenním životě, například k tomu, abyste společně s dítětem uklidili pokoj, nebo jednoduše k tomu, abyste menší příběhy učinili napínavějšími a zvýšili pozornost dítěte. Divadlo a hraní rolí obecně podporují u dětí schopnost soustředění, představivost a rozvoj řeči.

Loutka s červenou špičatou čepicí má přátelský vyšívaný obličej a je vysoká přibližně 34 cm. S figurkou si mohou hrát dospělí i děti: Díky měkké a lehké hlavičce mohou i malé děti snadno držet loutku ve vzpřímené poloze a předvádět tak své herecké dovednosti. Tělo loutky nabízí také dostatek prostoru pro ruce dospělých. Kasperl je nejen skvělou divadelní loutkou, ale díky měkkému mikroplyši a hlavě měkce vyplněné polyesterovou vatou je ideální také jako mazlík k přitulení a jako pomůcka při usínání.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní v pračce při 30 °C. Maňáska na ruku doporučujeme pro děti od 1 do 8 let.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 34 x 15 x 9 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Péče: Lze prát při 30 °C
  • Věk: od 12 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější