12% v Appce | 10% v Shopu
12% v Appce | 10% v Shopu
ještě dnes platí KUPÓNY
na HRAČKY ⚽
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vyberte si kupón
sigikid ® Ruční loutka Seppl My little Theatre

504 Kč
Cena
481 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A327842

EAN: 4001190427598

sigikid ® Ruční loutka Seppl My little Theatre
Tento text je přeložen automaticky.
Pozvedněte oponu pro Kaspera a jeho přátele!

Důmyslně a s láskou navržené ruční loutky se už nemohou dočkat, až budou moci vyprávět svá dobrodružství. Kdo si myslí, že představení Punch and Judy je přežitek z dávné minulosti, nikdy nepozoroval děti při loutkovém představení: fascinovaně a soustředěně sledují vyprávěné příběhy. Vzrušené průpovídky nejsou neobvyklé. Děti si všímají, že postavy na ně reagují a že tedy nejsou jen pasivními diváky, ale mohou dění dokonce ovlivňovat. Herci samozřejmě nemusí být vždy součástí představení.
Loutky na ruku lze hravě využít i v každodenním životě, například k tomu, abyste společně s dítětem uklidili pokoj, nebo jednoduše k tomu, abyste menší příběhy učinili napínavějšími a zvýšili pozornost dítěte. Divadlo a hraní rolí obecně podporují u dětí schopnost soustředění, představivost a rozvoj řeči.

Seppl nosí tradiční hnědé kalhoty a zelený klobouk, má přátelský vyšívaný obličej a je vysoký přibližně 35 cm. S figurkou si mohou hrát dospělí i děti: Díky měkké a lehké hlavičce mohou i malé děti snadno držet loutku ve vzpřímené poloze a předvádět tak své herecké dovednosti. Tělo panenky však nabízí dostatek prostoru i pro dospělé ruce. Roztomilý Seppl se uplatní nejen jako divadelní loutka, ale díky měkkému mikroplyši a hlavě měkce vyplněné polyesterovou vatou je ideální také jako mazlík k přitulení a jako pomůcka na spaní.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní v pračce při 30 °C. Maňáska na ruku doporučujeme pro děti od 1 do 8 let.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 34 x 15 x 9 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Péče: Lze prát při 30 °C
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: sigikid ® Ruční loutka Seppl My little Theatre
5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Užitečná česká hodnocení:

Další hodnocení

Užitečná zahraniční hodnocení:

Více mezinárodních hodnocení
Načítání...

Naše nejprodávanější

sigikid ® Ruční loutka Seppl My little Theatre
sigikid ® Ruční loutka Seppl My little Theatre
504 Kč
481 Kč