sigikid Schnuffeltuch Elephant, Urban Baby Edition

sigikid Schnuffeltuch Elephant, Urban Baby Edition


 • sigikid Schnuffeltuch Zebra, Urban Baby Edition
 • sigikid Snuffle látky krokodýl, vydání Urban Baby

Cena
468 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268491

EAN: 4001190423446

sigikid Schnuffeltuch Elephant, Urban Baby Edition
Tento text je přeložen automaticky.
Moderní - trendy - láskyplně! Šedá, černá a bílá - to jsou aktuální barvy barev pro kočárky a dětské sedačky.

Byla vytvořena odpovídající dětská série, která tento trend zaujímá a přesto jej implementuje způsobem přátelským dětem. Okouzlující městská edice BABY EDITION obsahuje všechny druhy dětských hraček, od utěračských utěrek a hudebních skříní po hračky pro kočárky a plyšové hračky, a nabízí tak to, co si srdce citlivého dítěte přeje.

Měkké měkké mikrovláknové tkaniny byly kombinovány se šedým skvrnitým dresem pro malé zvíře Safari. Extravagantní tvar se skládací hlavou dělá mazlící látku obzvláště mazlivou. Takzvané šňupací tabáky jsou zvláštní kus látky - první přítel a nepostradatelný společník - často i mimo věk dítěte. Rukávy a svázané nohy, stejně jako velké uši nebo dlouhý kmen poskytují skvělé možnosti uchopení a příjemný pocit. Dávají dítěti sání, mazlení, mazlení a pohodlí ve všech situacích.

Všechny textilie jsou jako obvykle zpracovávány na vysoké úrovni a odolávají častému praní v pračce. Elefanten-Schnuffeltuch je vhodný pro děti od narození. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu.

Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Pro více než 50 let byl dodržován jasný vodící princip sigikid: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI

Details:
 • Rozměry: 27 x 14 x 4 cm
 • Materiál: 100% polyester
 • snadno ošetřitelný při 30 ° C
 • Věk: od 0 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Schnuffeltuch Elephant, Urban Baby Edition
  468 Kč