sigikid ® sigikid ® Panenka s růžovými šaty Green
eko

sigikid ® sigikid ® Panenka s růžovými šaty Green


Cena
1.056 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A330693

EAN: 4001190395507

sigikid ® sigikid ® Panenka s růžovými šaty Green
Tento text je přeložen automaticky.
PŘÍRODNÍ - UDRŽITELNÉ - FAIR - EKOLOGICKÉ - BIO: Udržitelné produkty, spravedlivě a odpovědně vyrobené v Evropě, přírodní materiály z kontrolovaného ekologického pěstování a esteticky propracovaný Design jsou základy, na které sigikid klade důraz při vytváření série GREEN .

Všechny tkaniny použité v této řadě jsou 100% ekologické - svrchní tkaniny pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování (kbA), jako výplňový materiál je použita ovčí vlna.
Barvy a povrchové úpravy použité v kolekci GREEN jsou rovněž ekologické a zdravotně nezávadné. Předměty z této série jsou ideální jako dárek k narození dítěte nebo ke křtinám.

Mazlení, hraní a učení: sigikid softdolls jsou měkké a příjemné a hravou formou podporují dětskou představivost, motoriku a zručnost. Rozkošná hadrová panenka v růžových šatech a s veselým úsměvem si získá srdce malých holčiček a je připravena na každou zábavu.
Díky své velikosti 29 cm a měkké vlněné výplni je tato měkká panenka ideální jako panenka na mazlení a hraní pro miminka a děti od 6 měsíců do 3 let.

Přátelská tvář je láskyplně vyšívaná. Vlasy má z hnědého tkaného plyše s naznačenými copánky. Šaty si mohou malé děti snadno oblékat a svlékat.
Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní na 30° v pracím cyklu pro vlnu.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 29 x 9 x 6 cm
  • Vnější materiál: 100 % organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100 % panenská vlna
  • Údržba: Lze prát při 30 °C v pracím cyklu na vlnu.
  • Věk: od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® sigikid ® Panenka s růžovými šaty Green
sigikid ® sigikid ® Panenka s růžovými šaty Green
1.056 Kč