sigikid Snack Box Pinky Queeny

Cena
210 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A241618

EAN: 4001190250073

sigikid Snack Box Pinky Queeny
Tento text je přeložen automaticky.
Rozbijte chléb pro malé princezny!

Kromě batohů, láhve na vodu a vozíků řady Pinky Queeny existuje také odpovídající polední krabice. Snack box je dokonalým společníkem pro děti, které mají hlad - ať už ve škole, v mateřské škole nebo na výlet s celou rodinou.

Vyjímatelná mísa na zeleninu odděluje ovoce nebo zeleninu od máslového chleba. Takže zůstává ap petit lich a nezměkčuje.

Dva pevné postranní spojovací prvky pevně a bezpečně uzavírají krabici s občerstvením, čímž otevírají dětskou hru s plechovkou na chléb. Krabička má praktickou velikost 17 x 11 x 7 cm.

Zdraví dítěte je rozhodující. To zahrnuje vysoký standard kvality ve vývoji a výrobě a speciální výběr materiálů. Plechovky z polypropylenového sigikidu jsou vyrobeny z materiálů bezpečných pro potraviny - neobsahují žádné změkčovadla (bez bisfenolu-A) a jsou absolutně bez zápachu.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 17 x 11 x 7 cm
  • Materiál: Box PP, víko PE
  • BPA zdarma
  • Věk: od 2 let

úcta
Plechovka a oddělené přihrádky na ovoce jsou vhodné do myčky, ale pro průhledné víko s motivem se doporučuje mytí rukou, aby byl motiv chráněn

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - sigikid Snack Box Pinky Queeny
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

sigikid Snack Box Pinky Queeny
210 Kč