sigikid squeak fox - červené hvězdy

sigikid squeak fox - červené hvězdy


Cena
205 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269229

EAN: 4001190422777

sigikid squeak fox - červené hvězdy
Tento text je přeložen automaticky.
Objevte, uchopte a hrajte - děti se rychle rozvíjejí.

Vždy potřebujete nové výzvy a úkoly. Aby se malým badatelům nenudilo, bylo vyvinuto mnoho vzrušujících dětských hraček, které je povzbuzují k objevování, pochopení a hraní. Pot-bellied gripping-ptáci mohou být dobře uchopeni a odhánět váš malý drahoušek čas ve stále déle se stávají fáze sledování od 3. měsíce života.

Měkký materiál mix nastavuje hmatové akcenty pro trochu rukou a čeká na prozkoumání se všemi smysly. Zvláštní zábavou je vestavěné pískání v břiše lišky - skvělá odměna za první úspěšné pokusy o uchopení.

Plyšová plyšová plyš ze 100% polyesteru a všechny ostatní materiály jsou zpracovány ve vysoké kvalitě a odolávají častému praní. Hračka pro děti je vysoká asi 13 cm. Jak je obvyklé, všechny materiály jsou vysoce kvalitní a tento design je dobře promyšlený. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Již více než 50 let sledujeme jasný jasný princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Details:
 • Rozměry: 13 x 9 x 6 cm
 • Materiál: 100% polyester
 • Lze prát v 30 ° C
 • Věk: od 3 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid squeak fox - červené hvězdy
  205 Kč