sigikid Squeaky Zebra, Baby Urban Edition

sigikid Squeaky Zebra, Baby Urban Edition


  • sigikid Rod squeak krokodýl, Baby Urban Edition
  • sigikid Rod squeak Elephant, Baby Urban Edition

Cena
304 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268484

EAN: 4001190422753

sigikid Squeaky Zebra, Baby Urban Edition
Tento text je přeložen automaticky.
urban BABY EDITION: - moderní trendy - milující! Šedá, černá a bílá - to jsou současné trendy barvy pro kočárky a dětské sedačky.

Byla vytvořena odpovídající dětská série, která tento trend převzala a přesto jej implementuje způsobem přátelským dětem. Okouzlující městská edice BABY EDITION obsahuje všechny druhy dětských hraček, od pískavé hůlky po hudební skříňku až po šňupací hadřík a plyšové hračky, a nabízí tak to, co si přeje jemné srdce dítěte.

Měkké měkké mikrovlákno bylo kombinováno se šedým skvrnitým dresem a bílá zebra s černými vyšívanými pruhy propůjčuje šnupavým tabákům obzvláště elegantní nádech. Extravagantní tvar se sklopnou hlavou způsobuje, že se tyč hýbe zvlášť mazlivě.

Roztomilá zebra nabízí skvělé možnosti uchopení a podporuje motorické dovednosti nejmenších. Co je to za hluk? Když váš miláček stiskne malou zebru, ozve se pískání. To vzbuzuje zvědavost a podporuje opakování. Jaká zábava!

Všechny textilie jsou jako obvykle zpracovávány na vysoké úrovni a odolávají častému praní v pračce. Zebra squeaker je vhodný pro děti od narození. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu.

Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Již více než 50 let sledujeme jasný jasný princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Podrobnosti:
  • Rozměry: 11 x 5 x 6 cm
  • Materiál: Polyester
  • Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Squeaky Zebra, Baby Urban Edition
304 Kč