sigikid Sweety - tučňák v krabici
  • sigikid Sweety - zajíc v krabici

MOC¹
955 Kč
Cena 873 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
82 Kč (9%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A183429

sigikid Sweety - tučňák v krabici
Mazliví kamarádi Sweety Domem tučňáka je krásný karton ve stylu kufru.

Dárkové balení v podobě krabice a současně dům tučňáka, který má dítě extra na hraní. Série boduje s velmi měkkou plyší v různých vzhledech. Roztomilý tučňák se skládá ze tří různých, kvalitních hebkých materiálů a zve k pohlazení. Skvělý materiál na těle je flaušový. Černá umělohmotná očka jsou pevně na zadní straně zafixována.

Tučňák je měkký a je vyplněn polyesterovou vatou. V sobě má umístěn umělohmotný granulát, proto může klidně sedět. Tento granulát je umístěn v bavlněném sáčku - tak zůstávají kuličky na jednom místě. Plyšák je pratelný na 30°C v pračce. Všechny materiály jsou kontrolovány akreditovanými kontrolními institucemi podle směrnice 2009/48/EG . Tučňák je 25 cm velký a vhodný pro děti od 10 měsíců.

    Podrobnosti:
  • Rozměry: 24 x 18 x 22 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění: Praní na 30° C
  • Doporučeno od 10 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

sigikid Sweety - tučňák v krabici
MOC¹ 955 Kč
873 Kč
Top značky