sigikid Sweety - zajíc v krabici

sigikid Sweety - zajíc v krabici


MOC¹
955 Kč
Cena
744 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
211 Kč-22%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A183425

sigikid Sweety - zajíc v krabici
Mazliví kamarádi Sweety Domem zajíce je krásný karton ve stylu kufru.

Dárkové balení v podobě krabice a současně dům zajíce, který má dítě extra na hraní. Série boduje s velmi měkkou plyší v různých vzhledech. Roztomilý zajíc se skládá ze čtyř různých, kvalitních hebkých materiálů a zve k pohlazení. Skvělý materiál na těle je flaušový. Černá umělohmotná očka jsou pevně na zadní straně zafixována.

Zajíček je měkce vyplněn polyesterovou vatou. V rukách, nohách a zadečku má trochu umělohmotného granulátu, aby mohl dobře sedět a dal se dobře uchopit. Tento granulát je umístěn v bavlněném sáčku - tak zůstávají kuličky na jednom místě. Plyšák je pratelný na 30°C v pračce. Všechny materiály jsou kontrolovány akreditovanými kontrolními institucemi podle směrnice 2009/48/EG . Zajíc je 27 cm velký a vhodný pro děti od 10 měsíců.
    Podrobnosti:
  • Rozměry: 27 x 12 x 12 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění: Praní na 30° C
  • Doporučeno od 10 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Sweety - zajíc v krabici
MOC¹ 955 Kč
744 Kč
Top značky