sigikid Taška do školky - Traffic

sigikid Taška do školky - Traffic


 • sigikid Taška do školky Forest

Cena
850 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A206039

sigikid Taška do školky - Traffic
A jde se do školky. V sérii "Traffic" mají kluci vše, co potřebují ve školce. Ať už batoh, taška do školky, pytlík na přezůvky, náprsní peněženka, svačinová dóza nebo lahev na pití... V nové sérii na téma dopravy se kluci jistě najdou.

Přehoz tašky se dá snadno otevírat a zavírat pomocí suchého zipu. Uvnitř se nachází velká hlavní přihrádka a malá přihrádka na zip, do které se dají dát cennosti. V hlavní přihrádce je místo na svačinovou dózu a lahev na pití. Ramenní popruh je délkově nastavitelný a dá se přizpůsobit výšce dítěte. Skvělá vlákna ze 100% nylonu jsou robustní a neobsahují chemické zápachy. Při zašpinění se taška očistí vlhkým hadrem. Taška se doporučuje pro děti od 3 let.

Podrobnosti:
 • Rozměr: 20 x 22 x 6 cm
 • Materiál: 100% nylon
 • Čištění: omyvatelný
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  sigikid Taška do školky - Traffic
  850 Kč
  Top značky