Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
sigikid Torsten Trockau malý Sweety

sigikid Torsten Trockau malý Sweety


Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241519

EAN: 4001190419067

sigikid Torsten Trockau malý Sweety
Tento text je přeložen automaticky.
sigikid Sweety s - plyšové měkké plyšové hračky dobývají srdce dětí bouří!

Torsten Trockau zaujme svými dlouhými kmeny, velkými ušima slonů a jeho věrným vzhledem. Typickým sigikidem je barevný šátek, který je ušitý na plyšová hračka se stehem a dává mu to jisté.

Materiál je obzvláště měkký a sametově měkký a zve vás k mazlení. Dlouhé paže a nohy dávají slonovi individuální sigikidní houpací dotek.

Velká černá plastová oka jsou připevněna zajišťovacími disky na zadní straně. Provede se zkouška tahem k potvrzení upevnění. Tažné zařízení táhne po dobu 10 sekund, a tím potvrzuje správnou fixaci.

Pachyderm je jemně vyplněn polyesterovou vatou a nese v ruce, nohou a hýždě trochu plastového granulátu - to mu umožňuje dobře sedět a sevřít studna. Plastový granulát je všitý do dalšího bavlněného sáčku - proto je zaručeno, že korálky zůstanou na svém místě.

Plyšovou hračku lze prát v pračce při 30 ° C bez problémů a vydrží i časté praní. Torsten Trockau o velikosti 33 cm se doporučuje pro kojence a děti od 12 měsíců.

Details:
 • Rozměry: 33 x 16 x 15 cm
 • Materiál: Polyester
 • omyvatelný na praní do 30 ° C
 • Věk: od 12 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Torsten Trockau malý Sweety
  566 Kč