sigikid ® Vyhřívací podložka do auta Green
eko -19%
Varianta:
  • sigikid ® Vyhřívací podložka Traktor Green
  • sigikid ® Vyhřívací podložka do auta Green
  • sigikid ® Tepelná podložka Lion Green
  • sigikid ® Tepelná podložka Fox Green
  • +2

MOC¹
742 Kč
Cena
604 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
138 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A330603

EAN: 4001190395323

sigikid ® Vyhřívací podložka do auta Green
Tento text je přeložen automaticky.
NATURAL - SUSTAINABLE - FAIR - ECOLOGICAL - BIO: Udržitelné produkty, spravedlivě a zodpovědně vyrobené v Evropě, přírodní materiály z kontrolovaného ekologického pěstování a esteticky propracovaný Design jsou základy, na které sigikid klade důraz při vytváření řady GREEN .

Všechny látky použité v této sérii jsou 100% ekologické - svrchní látky pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování (kbA) a jako výplňový materiál je použita ovčí vlna.
Barvy a povrchové úpravy použité v kolekci GREEN jsou rovněž ekologické a zdravotně nezávadné.

Přibližně 18 cm vysoké autíčko je nejen dokonalou hračkou pro první fáze probouzení dítěte, ale díky polštářku s třešňovými peckami uvnitř slouží také jako ohřívač.
Měkké žakárové, niklové, teddy a žerzejové látky a třešňový pytel, který je součástí dodávky, dodávají zvláštní pocit. Náplň při pohybu vydává zvuky, které dítě fascinují a podněcují ho k tomu, aby po vozidle znovu a znovu sahalo.

Třešňové pecky jsou pevně a bezpečně zašité do bavlněného sáčku. Tu lze vyjmout otvorem v zadní části a buď zahřát na radiátoru, nebo krátce v troubě při teplotě 50 °C (postupujte podle pokynů). Tím se z chytací hračky stane příjemný hřejivý polštářek pro miminka a děti od 0 do 4 let. Pomocí poutka lze dětskou hračku připevnit také nad kolébku (např. pomocí držáku na mobil z sigikid ).

Všechny materiály jsou testovány akreditovaným zkušebním ústavem podle směrnice o hračkách 2009/48/ES. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Svět rodin je díky nám od začátku útulnější a barevnější.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 18 x 10 x 2 cm
  • Vnější materiál: 100 % organická bavlna
  • Materiál uvnitř: Třešňové pecky
  • Čištění: Potah lze prát na 30 °C v pracím cyklu na vlnu, před praním odstraňte tepelnou podložku s třešňovými peckami.
  • Věk: od 0 měsíců

Pozor
Vezměte prosím na vědomí! Poznámky k organickým náplním: Organické náplně (např. třešňové pecky, náplně z obilných pomazánek, špalda, proso) velmi dobře absorbují teplo a chlad a v dávkách je opět uvolňují. Pro příjemné teplo:
- Vyjměte polštářek z plyšové hračky, aby se zahřál. Plyšáka nezahřívejte!
- Trouba (max. 50 °C, max. 1 min.)
- Radiátor (několik minut) - Nevhodné do mikrovlnné trouby! Nepřekračujte teploty a časy (nebezpečí požáru!).
- Polštáře neperte, vždy je udržujte v suchu a pravidelně je větrejte.
- Alergické reakce se mohou vyskytnout u rizikových skupin, jako jsou lidé s oslabenou imunitou nebo alergici.
- Je nutné dodržovat a zachovávat přiložené pokyny pro ošetřování a používání.
- Je třeba se vyhnout trvalému používání polštářů. Polštáře by se měly pravidelně větrat a skladovat na suchém místě.
- Je třeba zabránit jakémukoli dlouhodobému pronikání vlhkosti, k němuž může docházet u osob upoutaných na lůžko v důsledku pocení.
- Pokud je to možné, neměly by se bioaerosoly uvolňovat protřepáváním polštářů apod. v uzavřených místnostech nebo v přítomnosti potenciálních rizikových skupin.
- Používání polštářů s organickou výplní je třeba se vyhnout v případě výskytu zápachu obvykle spojeného s hromaděním plísní (zatuchlina, plesnivina), vzniku vlhkých skvrn na polštářích a výskytu alergií nebo respiračních onemocnění s nevysvětlitelnými příčinami.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: sigikid ® Vyhřívací podložka do auta Green
5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Vyhřívací podložka do auta Green
sigikid ® Vyhřívací podložka do auta Green
MOC¹ 742 Kč
604 Kč