sigikid Wood Hračka do ruky hvězdička
Varianta:
  • sigikid Wood Hračka do ruky hvězdička
  • sigikid dřevěný oblak
  • sigikid dřevěná úchytka, zelená

Cena
410 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291665

EAN: 4001190390908

sigikid Wood Hračka do ruky hvězdička
Tento text je přeložen automaticky.
Trvale udržitelné výrobky, vyrobené spravedlivě a odpovědně, přírodní materiály a esteticky sofistikovaný Design jsou základy, na nichž je signifikantní vytvoření řady „Zelená“, která dává hodnotu. Hračka s výškou přibližně 11 cm je vyrobena z bukového dřeva s certifikací FSC. Uchopovací hračka je ideální pro malé dětské ruce, a proto je ideální hračkou pro první fáze probuzení dítěte.

Je připravena k prozkoumání všemi smysly. Nádherně hladce zpracované dřevo ve tvaru hvězdy a oblak s ním spojený, jehož suroviny pocházejí z řízeného organického pěstování, poskytují haptickou rozmanitost. Hvězda může také sloužit jako kroužek na ozubení, a tím poskytuje úlevu při kroucení. Textilní části lze prát v pračce při 30 ° C. Hvězda z bukového dřeva by měla být před praním odstraněna. Lze jej očistit vlhkým hadříkem. Dětská hračka se doporučuje od 3. měsíce života.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Svět rodin děláme od začátku mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 11 x 11 x 1 cm
  • Materiál venku: 100% organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% nová vlna
  • Péče: Před praním odstraňte dřevěné části
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Wood Hračka do ruky hvězdička
410 Kč