sigikid žába, zelená
Varianta:
  • sigikid žába, zelená
  • sigikid opice, zelená
  • sigikid uchopovací králík modrý, zelený
  • sigikid králík růžový, zelený

Cena
516 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291137

EAN: 4001190393008

sigikid žába, zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Trvale udržitelné produkty, vyráběné spravedlivě a odpovědně, přírodní materiály z řízené ekologické kultivace a esteticky náročná konstrukce, jsou základem, na kterém je založena tvorba série „Zelená“.

Všechny textilie použité v této sérii jsou 100% organické - vnější textilie jsou z řízeného organického pěstování (kbA), jako výplňový materiál se používá panenská ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v této kolekci jsou také na vodní bázi a chemicky bezpečné. Články řady jsou ideální jako dárek k narození nebo křtu. Žába je vyrobena z měkké smyčkové vlasové tkaniny a béžové a bílé a zelené pruhované dresy - celá organická bavlna. Hlava a tělo jsou jemně naplněné. Úchopná žába s výškou přibližně 19 cm je ideální pro malé dětské ruce, a proto je ideální hračkou pro první fáze bdění dítěte a je připravena k prozkoumání všemi smysly. Zvláštní zábavnou funkcí je vestavěný chrastítko - skvělá odměna za úspěšné pokusy o uchopení. Prsten z bukového dřeva ve tvaru květu, který drzá žába pevně drží svými dlouhými pažemi, nabízí rozmanitost pro dítě a může být podle přání dotykem a prozkoumáván ústy, protože je vyroben z nádherně hladkého a přírodního FSC- certifikované bukové dřevo.

S praktickými stužkami na zadní straně žáby lze chytit hračku jako přívěsek k kočárku, dětské autosedačce nebo dětské postýlce, a proto je vždy na dosah. Všechny materiály jsou vysoce kvalitního zpracování a vydrží časté praní ve vlněném cyklu pračky. Kroužek z bukového dřeva lze před praním odstranit a vyčistit navlhčeným hadříkem. Dětská hračka se doporučuje pro zavěšení, uchopení a chrastění od věku 3 měsíců.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Svět rodin děláme od začátku mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 13 x 7 x 4 cm
  • Dřevěný prsten z kvalitního bukového dřeva
  • Materiál: Vnější: 100% organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% ovčí vlna
  • Čištění: Před praním odstraňte dřevěné části
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid žába, zelená
sigikid žába, zelená
516 Kč