sigikid ® Zajíc přívěšek Green
eko
MOC¹
866 Kč
Cena
808 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A330751

EAN: 4001190395644

sigikid ® Zajíc přívěšek Green
Tento text je přeložen automaticky.
NATURAL - SUSTAINABLE - FAIR - ECOLOGICAL - BIO: Udržitelné produkty, spravedlivě a zodpovědně vyrobené v Evropě, přírodní materiály z kontrolovaného ekologického pěstování a esteticky propracovaný Design jsou základy, na které sigikid klade důraz při vytváření řady GREEN .

Všechny tkaniny použité v této řadě jsou 100% ekologické - svrchní tkaniny pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování (kbA) a jako výplňový materiál je použita ovčí vlna.
Barvy a povrchové úpravy použité v kolekci GREEN jsou rovněž ekologické a zdravotně nezávadné.

Přívěsek se zajíčkem nabízí zábavu pro dítě od samého začátku. Přibližně 24 cm velkou hračku lze snadno připevnit pomocí bavlněného poutka, ať už na autosedačku, kočárek nebo kolébku. Díky mnoha různým materiálům je přívěsek zajímavý i jako úchopová hračka a zajišťuje příjemný pocit. Když se králíček pohne, ozve se tichý chrastivý zvuk. Sukovaný, přírodní a hladký kroužek z bukového dřeva je snadno uchopitelný pro malé dětské ručičky. Po vytažení se vrátí zpět ke králíčkovi s legračním zvukem "RRRRRR". Toto vibrující chrastítko přináší spoustu zábavy pro nejmenší a podněcuje je k tomu, aby po přívěsku sahali znovu a znovu.

Hravou formou se tak podporují motorické dovednosti a smysl pro sluch a hmat.
Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní v pračce v programu pro vlnu. Aktivní hračky na doma i na cesty jsou vhodné pro děti od narození a jsou také pěkným dárkem k narození nebo křtu.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin útulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 24 x 8 x 8 cm.
  • S chrastítkem a vibračním chrastítkem
  • Vnější materiál: 100 % organická bavlna, kroužek z bukového dřeva
  • Materiál uvnitř: 100 % panenská vlna
  • Péče: lze prát na 30 °C, nejprve odstraňte dřevěné části
  • Věk: od 0 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Zajíc přívěšek Green
sigikid ® Zajíc přívěšek Green
MOC¹ 866 Kč
808 Kč