sigikid ® Závěsná plyšová hračka - slon Mimimis, 20 cm

sigikid ® Závěsná plyšová hračka - slon Mimimis, 20 cm


Varianta:
 • sigikid ® Závěsná plyšová hračka - slon Mimimis, 20 cm
 • sigikid ® Závěsná plyšová hračka - medvěd Mimimis, 20 cm
 • sigikid ® Závěsná plyšová hračka - lední medvěd Mimimis, 20 cm
 • sigikid ® plyšová hračka - žába Mimimis, 20 cm
 • +4

Cena
447 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286278

EAN: 4001190424030

sigikid ® Závěsná plyšová hračka - slon Mimimis, 20 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Mimimis jsou volné! Cuddly přátelé sigikid jít s vámi přes tlusté a tenké.

Velká hlava s krásným vzhledem dává plyšové hračce, že něco jistého. S karabinou připevněnou k malé smyčce lze slona snadno připevnit ke kroužku na klíče, batohu nebo tašce a Mimimi se stává každodenním společníkem pro malé i velké.

Ať už se jedná o školku, školu nebo práce - každý by měl mít svůj osobní Mimimi, protože nikdy nejste příliš staří na to, abyste se mazlili! Typický sigikidní styl je dán barevným šátkem, který odpovídá měkkému plyšovému materiálu slona.
Bezpečnost je důležitá: Velká černá plastová oka jsou připevněna zajišťovacími disky na zadní straně. Provede se zkouška tahem k potvrzení upevnění. To zahrnuje tahání po dobu 10 sekund tažným zařízením, aby se potvrdilo, že připojení je správné.

Obličejové rysy jsou láskyplně vyšívané. Tělo je jemně vyplněno polyesterovou vatou, v těle je nějaký plastový granulát - takže se perfektně hodí a snadno se uchopí. Pokud se denní společník jednou zašpiní, není to žádný problém. Ruční mytí je opět čisté. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Zůstává tedy pravda, že se řídí jeho hlavním principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Detaily produktu:
 • Rozměry: 20 cm
 • materiál: 100% polyester
 • Krásný společník v dětství
 • Skvělý dárek pro narození nebo křest
 • Čištění: Lze prát při 30 ° C
 • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Závěsná plyšová hračka - slon Mimimis, 20 cm
447 Kč