sigikid Zvířátko - ovečka

sigikid Zvířátko - ovečka


 • sigikid Zvířátko - Bellarella
 • sigikid Zvířátko - Wombel Bombel
 • sigikid Zvířátko - Schnuggi

Cena
832 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A206105

sigikid Zvířátko - ovečka
Zvířátko od Sigikid se dá objevovat všemi smysly.

Od 3 měsíců poznávají miminka své okolí všemi smysly. Všechno uchopitelné je důkladně zkoumáno a samozřejmě také dáváno do pusy. Tato zvířátka byla vyrobeno speciálně na to, aby provázela důležitou vývojovou fázi miminka. Zrakové a sluchové vjemy a v neposlední řadě cit - pociťování rukama a pusou - podporují zdravý vývoj Vašeho dítěte. Zvířátko je vyrobeno z bavlněné směsi a velmi měkkého mikrovlákna. V uchu je šustící fólie, v těle je chrastítko, uchopovací kroužky na pravé noze a motýl upevněný gumou k ruce, jehož jedno křídlo je kousátkem. Oči a pusa jsou vyšité. Šátek je pevně přišit, takže není možné se jím zadávit. Všechny materiály jsou kvalitně zpracovány a vydrží i častější praní. Sigikid klade velký důraz na vybrané materiály a promyšlený design. Akreditovanými institucemi se neustále kontrolují vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. Sigikid zůstává věrné svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS.

Podrobnosti:
 • Rozměr: 27 x 10 x 7 cm
 • Materiál vnější: 70% polyester, 30% bavlna
 • Materiál vnitřní: 100% polyester
 • Čištění: Lze prát na 30 °C
 • Věk: od 3 měsíců

 • Příslušenství

  Cena
  642 Kč
  Cena
  512 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Zvířátko - ovečka
  832 Kč
  Top značky