SILVER CROSS Buggy Jet Ebony 2019
Varianta:
  • SILVER CROSS Buggy Jet Ebony 2019
  • Silver Cross Buggy Jet Special Edition 2019
  • Silver Cross Jet 2019 Special Edition Orkney modrý

Cena
8.649 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A269653

EAN: 5055836909640

SILVER CROSS Buggy Jet Ebony 2019
Náš Jet Ebony - skvělý společník pro náročné rodiče

Zcela nový kočárek od značky Silver Cross lze složit do praktických rozměrů a snadno ho tak vzít jako příruční zavazadlo do letadla. Ultra kompaktní složení odpovídá velikosti zavazadel v letadle, tudíž kočárek nemusí být umístěn jako speciální zavazadlo.

Kočárek jako malý vozík- volně stojící a velmi lehký

Složený kočárek může volně stát, díky ochrannému krytu vypadá téměř jako malý kufr. Kočárek lze rozložit velmi snadno jako malý kufřík. Kočárek má velmi nízkou hmotnost a je vhodný pro děti od narození do 15 kg.

Exkluzivní kočárek pro novorozence do 15 kg

Kočárek je vybaven nastavitelnou opěrkou zad, kterou lze položit až do úplného lehu. Proto je tento kočárek vhodný i pro novorozence. Ke kočárku lze připojit i vajíčko. Nastavitelná opěrka lýtek nabízí Vašemu dítěti maximální pohodlí. Stříška kočárku disponuje ochranným faktorem UPF50+ a velkým ventilačním otvorem. Tudíž se Vaše malá princezna či malý princ cítí během cesty příjemně. Stříška je uchycena pomocí magnetů, tudíž není potřeba suchý zip. Stříška kočárku rovněž disponuje průhledem, aby rodiče měli svou ratolest pod dohledem.

Jedinečný Silver Cross: vysoce kvalitní odpružení kočárku

Děti do 15 kg se během své cesty vždy cítí pohodlně. Náš Jet Ebony disponuje vysoce kvalitním odpružením kol, což umožňuje obzvlášť hladkou jízdu. Kola jsou otočná a lze je zaaretovat.

Technické detaily:
  • Rozměry složeného kočárku (délka x šířka x výška): 55 cm x 30 cm x 18 cm
  • Rozměry rozloženého kočárku (délka x šířka): 90 cm x 54 cm
  • Výška rukojeti: 96 cm
  • Od narození do 15 kg
  • Hmotnost golfového kočárku: 5,9 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

SILVER CROSS Buggy Jet Ebony 2019
8.649 Kč