Silver Cross slunečník černý

Silver Cross slunečník černý


Cena
2.177 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A275860

EAN: 5055836910776

Silver Cross slunečník černý
Když svítí sluníčko a je teplo, nejraději ze všeho chodíme ven na procházky. Naše děti chceme chránit před sluncem, aniž bychom byli omezeni.
Díky univerzálnímu slunečníku poskytujete své malé princezně nebo vašemu princi dost stínu, i když je horní část sklopená zpět. Se sluneční ochranou UPF 50+ si můžete bez starostí užívat sluníčka.
Ideální slunečník pro váš kočárek. S ním jste obzvláště flexibilní. S dětmi můžete objevovat svět, i když je clona korbičky nebo sportovního nástavce sklopena zpět.
Slunečník je obzvláště stylový a skvěle padne do našeho kočárku Silver Cross.
Slunečník je vybaven robustní sponou a lze jej bezpečně připevnit k rámu kočárku Silver Cross. Upevňování i uvolňování slunečníku je obzvláště snadné pomocí tlačítka. Mechanismus rychlého uvolnění usnadňuje manipulaci a je nekomplikovaný.
Pokud již slunečník nepotřebujete, můžete jej složit do kompaktního tvaru a upevnit na suchý zip.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Silver Cross slunečník černý
2.177 Kč