Simba ABC klávesy
Cena
570 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242580

Simba ABC klávesy
S ABC poznávat svět všemi smysly.

ABC probouzí zvědavost dětí a batolat od 0 do 36 měsíců a podporuje vývoj během prvních let života. Hravě se dosáhne cílů počátečního učení, jsou objeveny formy a struktury a trénují se koordinační vzorce.

Krásně barevné zvířecí klávesy nabízejí rozsáhlé herní a hudební možnosti. Malí hudebníci si se zvířecími klávesami užijí spoustu zábavy a mimochodem podporují sluchové, rytmické a motorické dovednosti. Kromě mnoha melodií se batolata seznámí se zvuky zvířad, když stisknou jejich klávesu. Pomocí zvířecích kláves mohou děti přehrávat různé zvářecí zvuky a melodie, nahrávat a přehrávat skladby, měnit rytmus nebo dokonce sestavovat vlastní skladby.

Podrobnosti:
  • včerně baterií 2x 1.5V LR6
  • Rozměry: 39 x 32 cm
  • Věkové doporučení: od 3 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Simba ABC klávesy
570 Kč
Top značky