Simba Bouncin Babie
Cena 970 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A242586

Simba Bouncin Babie
Sladká Bonny je novou společnicí holčiček.

Se svýma velkýma očima a drzým smíchem je nezaměnitelná. Její realistické rysy a plně pohylivé, flexibilní končetiny dělají hraní ještě realističtější a vzrušující.

Bonny umí správně plavat s pomocí svého přítele, delfína. Pro tento účel je delfín jednoduše připevněn na břicho Bonny a aktivován vypínačem. Ramena a nohy Bonny okamžitě začnou dělat skutečné plavecké pohyby a udrží ji na hladině. Pokud budete držet Bonny ve vzpřímené poloze, bude kolem sebe vesele stříkat vodu. Kromě toho může roztomilý růžový delfín plavat sám. Bonny nosí roztomilé koupací oblečení a je 35 cm vysoká.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 35 cm
  • Věkové doporučení: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Simba Bouncin Babie
970 Kč
Top značky