SIMBA Flowee - Květinový zámek

SIMBA Flowee - Květinový zámek


MOC¹
1.527 Kč
Cena
1.174 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
353 Kč (23%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A117591

SIMBA Flowee - Květinový zámek
Květinový zámek
Číslo výrobku: 109201133

Flowee květinový zámek má tvar kvítku. Všech 5 květoucích lístků lze otevřít, objeví se schody z lístečků a všechny květní víly mohou vstoupit do zámku. Na každém květinovém lístečku mohou dívky objevovat skvělé Flowee věci, třeba zrcadlo, nebo květinovou sprchu - kde se víla Flowee připravuje na bál. V prostřed květiny stojí panenka Flowee a zpívá. Na jednom z kvítku se nachází houpačka pro Flowee. Zámek lze ozdobit dalšími kvítky. Flowee květinový zámek je v průměru 55 cm, a vysoký je 37 cm. (rozložený)

Podrobnosti:
• V každé sadě se nachází jiná figurka Flowee
• Baretie jsou součástí balení - 5x 1,5V LR03
• Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIMBA Flowee - Květinový zámek
MOC¹ 1.527 Kč
1.174 Kč
Top značky