Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Simba KiKANiNCHEN
Momentálně vyprodáno
Cena
511 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293923

EAN: 4006592059316

Simba KiKANiNCHEN
Tento text je přeložen automaticky.
"Slavný - Kikaninchen je modrý, zvědavý a prožívá dobrodružství společně se svým přítelem Christianem. V každodenním televizním seriálu animují fanoušky před obrazovkou, aby si spolu zazpívali.

Hudební skříň - 35 cm vysoký králík drží v ruce žlutou hvězdu se sladkou výšivkou na obličeji, ke které je malá hvězda připojeno k ukončení.

S ukolébavkou - když vytáhnete malou žlutou hvězdu, zazní známá ukolébavka a děti jsou jemně zpívány ke spánku.

Plyšově měkká - hudební skříňka Kikaninchen je vyrobena plyšového měkkého plyše a lze jej také použít k mazlení a mazlení.

Věkové doporučení - hudební skříňka je vhodná pro děti od prvních měsíců života.

Simba - Silná zábava se slony! Ve středu vývoje produktů je nadšení dětí. Pro chlapce a dívky, malé i velké. Děti by se měly bavit a povzbuzovat. ""

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka): 35 cm
  • s mechanickým hodinky
  • Melody: Lullaby
  • Věk: od 0 měsíců
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější