Akce prodloužena
Akce prodloužena
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SIMBA Máša a Medvěd - Dům medvěda
Momentálně vyprodáno

SIMBA Máša a Medvěd - Dům medvěda

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.171 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A141926

SIMBA Máša a Medvěd - Dům medvěda
S touto hrací sadou "Máša a medvěd" dům medvěda si můžeš zahrát tvé oblíbené scénky z filmu.
Díky velikosti dveří i medvěd může do svého domečku. Může se posadit na křeslo a sledovat televizi. Z lednice si může vzít jídlo a společně s jeho kamarádkou Mášou ho může jíst u stolu. Když má medvěd chuť, vytáhne si z truhly žonglovací míčky. Okno lze otevřít a tak se do domečku dostane spousta čerstvého vzduchu. Když domeček uzavřeš, nech si všechny doplňky uvnitř, alespoň se ti nic neztratí.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 109301632
• Sada obsahuje: medvědí domek, figurku medvěda, křeslo, TV, krabici s míčky na žonglování, lednici, komodu, nádobí a další doplňky.
• Od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.