Simba Máša a medvěd: zimní dům medvěda 9301023

Simba Máša a medvěd: zimní dům medvěda 9301023


Cena 654 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A250462

Simba Máša a medvěd: zimní dům medvěda 9301023
K Máše a medvědovi dorazila zima. Medvědí dům je zasypán silnou vrstvou sněhu, sněhulák již stojí před dveřmi a máša si již oblékla zimní kabát. Medvěd se již těší na vánoce a má na sobě vánoční čepičku a pod rukou dárky.

Díky velikosti dveří i medvěd může do svého domečku. Uvnitř se mohou oba pohodlně usadit na židli, dívat se na televizi a pít čaj. Když domeček uzavřeš, nech si všechny doplňky uvnitř, alespoň se ti nic neztratí.

Podrobnosti:
  • Obsah: Zimní dům, postavička medvěda, postavička Máši, sněhulák a spousta dalšího vybavení.
  • Skládací
  • Rozměry: 19 x 21 x 15 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Simba Máša a medvěd: zimní dům medvěda 9301023
654 Kč
Top značky