Simba Pamper Petz kočka
Cena
577 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293863

EAN: 4006592058173

Simba Pamper Petz kočka
Tento text je přeložen automaticky.
Roztomilá zvířátka Pamer Petz hledají majitele, který by je adoptoval, pojmenoval a láskyplně se o ně staral. Roztomilý gang plenek se skládá ze štěněte, kotě a zajíčka, všichni na sobě plenu.

Sladké kočičí dítě s velkými třpytivými očima dokáže opravdu pít. Občas to dělá i v plenkách. Chcete-li tak učinit, jednoduše sklopte zadní nohy dopředu a kotě posaďte. Pokud je plenka mokrá, vnitřek zezelená. Ať už je vaším vlastním mazlíčkem chlapec nebo dívka, magická tlapka vám to řekne. Pokud jej otřete vodou, změní se na modrou nebo růžovou a poskytne tak informace o pohlaví. Se třemi překvapeními: kromě 15 cm vysokého kotěte obsahuje sada tři překvapení pro péči a krmení kotěte a osvědčení o adopci pro označení.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka): 15 cm
  • Sladké zvířecí dítě s funkcí pití a smáčení
  • Plenka s funkcí změny barvy
  • Kouzelná tlapka a tři překvapení
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Simba Pamper Petz kočka
Simba Pamper Petz kočka
577 Kč