Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Simba Peppa Pig plyšový táta tatínek Wutz, 37 cm
Momentálně vyprodáno

Simba Peppa Pig plyšový táta tatínek Wutz, 37 cm


Varianta:

Cena
600 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293875

EAN: 4006592057664

Simba Peppa Pig plyšový táta tatínek Wutz, 37 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Známá z televize - malá prasátka Peppa Pig ze slavného televizního seriálu je živá, zvědavá a připravená na jakékoli dobrodružství.

Spolu s přáteli a rodinou zažívá velká dobrodružství. Papa Wutz nosí svůj tyrkysový standardní výstroj, který je známý ze série. Peppas Papa je vyroben z plyšového měkkého plyše a je ideální pro mazlení, mazlení a objímání. Plyšová postava je vysoká 37 cm a děti si ji mohou vzít kamkoli. Je vhodný již pro děti od prvních měsíců života.

Detaily produktu:
  • Rozměry (výška): 37 cm
  • Papa Wutz ve standardním oblečení
  • Cuddly soft
  • Loajální společník
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější