Simba PJ Masks závodní dráha Rival Racers

Simba PJ Masks závodní dráha Rival Racers


Cena
1.650 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A250675

Simba PJ Masks závodní dráha Rival Racers
Připravte se na místa!

Razantnní akce na závodní dráze PJ Masks od Simba Toys může začít. V této sadě můžete vidět pyžamového hrdinu Catboy v jeho kočičím autě a jeho soupeře nočního ninju v nočním autobusu na závodní dráze.

Ale opatrně!
Pokud nedáváte pozor, Luna Girl zablokuje cestu. A Romeo a Ninjalinos jsou také na závodní dráze. Souprava obsahuje postavu Catboy, kočičího auta a nočního autobusu Ninja celkem 25 kusů trati. To zahrnuje mimo jiné dva startovní bloky, na kterých mohou automobily startovat, stejně jako looping, odrazový můstek, strmou křivku, ve které se skrývá Luna Girl a také muzeum, jehož dveře jsou střeženy Ninjalinos. Ale mohou Ninjalinos zabránit tomu, aby pyžamový hrdina Catboy proskočil skrz dveře muzea? Díky robustnímu konektoru mohou být zásuvné díly snadno a rychle od sebe od sebe odděleny a znovu sestavovány v libovolném pořadí. Takže můžete sestavit mnoho různých skvělých závodních variací a znovu nastínit dobrodružství pyžamových hrdinů PJ Masks.

Podrobnosti:
  • Závodní dráha looping s mnoha funkcemi
  • Velikost vozidla: 15 cm
  • Velikost figurky: 8 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Simba PJ Masks závodní dráha Rival Racers
1.650 Kč
Top značky