SIMBA Požárník Sam Horská stanice

SIMBA Požárník Sam Horská stanice


Cena
299 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234341

SIMBA Požárník Sam Horská stanice
Moose je opravdový horolezec a rád si užívá dobrodružné horské výlety s obyvateli Pontypandy. Pro malé přestávky je horské centrum ideální jako odpočívadlo. Pokud stanici otevřete, můžete se podívat uvnitř. Moose si může odpočinout na lavičce, nebo rozdělat oheň a ohřát se.

S hračkou mohou děti přijít s vlastními příběhy a přehrávat si skvělé scény ze seriálu. Díky praktické rukojeti lze hrací sadu snadno přepravovat a hrát si s ní kdekoli. Postavičky Moose a TomaThomase jsou součástí setu spolu s množstvím skvělých doplňků.

Podrobnosti:
  • S postavou Moose a Tomem Thomasem, stromem a spoustou doplňků
  • Lze složit, včetně rukojeti
  • Výška: 20 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SIMBA Požárník Sam Horská stanice
299 Kč
Top značky