SIMBA Požárník Sam - Vodní záchranný set

SIMBA Požárník Sam - Vodní záchranný set


Cena
503 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234342

SIMBA Požárník Sam - Vodní záchranný set
Ben Hooper řídí vodní hlídky v Pontypandy a úzce spolupracuje s hasičem Samem a dalšími hasiči z Pontypandy. Pokud vodní záchrannou stanici otevřete, můžete uvnitř vytvořit stůl s židlemi a zároveň vznikne vodní krajina. S loďkou a záchranným kruhem mohou Ben Hooper a Penny zachránit lidi v nouzi.

Díky praktické rukojeti lze hrací sadu snadno přepravovat a hrát si s ní kdekoli. Postavičky Bena Hoopera a Penny jsou spolu se spoustou skvělého příslušenství součástí sady.

Podrobnosti:
  • S postavou Bena Hoopera a Penny, lodí a spousty doplňků
  • Lze složit, včetně rukojeti
  • Výška: 20 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SIMBA Požárník Sam - Vodní záchranný set
503 Kč
Top značky