Simba Squap chytat míčovou hru, soubor

Simba Squap chytat míčovou hru, soubor


Cena
562 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A288969

EAN: 4006592052041

Simba Squap chytat míčovou hru, soubor
Tento text je přeložen automaticky.
Squap od Simba Toys je nejlepší dovednostní míčová hra pro velké i malé, v interiéru i venku.

Stačí vložit míč do oranžově zbarveného ústa a otevřít squap tak rychle, jak jen můžete. Míč bude poté katapultován z úst. Míč může být chycen uzavřením Squap ve správný okamžik. S Squapem můžete hrát samostatně proti zdi, ve dvojicích nebo ve skupině. Můžete hrát přes síť na volejbalovém hřišti, na pláži, na zahradě nebo v jakékoli velké místnosti. Squap lze hrát kdekoli a kdykoli! Sada obsahuje 2 kuličky a 4 kuličky. Squap je prostě zábava a podporuje pohyb. Vhodné pro děti od 6 let, mládež a dospělé.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 7,5 x 36 x 28 cm
  • Obsah dodávky: 2 dřepy, 4 koule
  • Věk: od 6 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Simba Squap chytat míčovou hru, soubor
562 Kč