Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Simba transformace masky PJ Greg / Gecko
Momentálně vyprodáno

Simba transformace masky PJ Greg / Gecko


Cena
658 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293881

EAN: 4006592059088

Simba transformace masky PJ Greg / Gecko
Tento text je přeložen automaticky.
Pronásledování padouchů - během dne jsou pyžamoví hrdinové Connor, Amaya a Greg kamarádi a přátelé třídy, ale večer se všichni tři změnili v superhrdiny a stali se z nich Catboy, Owlet a Gecko.

Na stisknutím tlačítka se Greg promění v pyžamového hrdinu gekona. K tomu jsou obě postavy zaseknuté v sadě, takže Greg je vidět níže. Pokud poté stisknete zelené tlačítko, Gecko vystřelí s výtahem a Greg se otočí dovnitř. Baterie nejsou nutné. Obě postavy jsou pohyblivé na rukou a nohou a jsou vysoké 8 cm. Známé scény ze série a vaše vlastní dobrodružství lze tedy dokonale přehrát. Kromě převodní sady o rozměrech 14 x 14 cm obsahuje sada také herní figurku Grega a gekona. Vhodné pro děti od 3 let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka): 14 x 14 cm
  • Rozměry obrázku na (výška): 8 cm
  • Transformace pouhým stisknutím tlačítka
  • Včetně figurky Grega a Gecka
  • Pohyblivé figurky
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější