☼ Nákupní neděle! ☼
☼ Nákupní neděle! ☼
10% SLEVA:
NED2238
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Síťka proti hmyzu Hauck Protect Me
Momentálně vyprodáno
Síťka proti hmyzu Hauck Protect Me
323 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Síťka proti hmyzu Hauck Protect Me


Cena
323 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A086154

Síťka proti hmyzu Hauck Protect Me
HAUCK Protect Me

Tato síťka proti hmyzu pro vajíčka a kočárky spolehlivě chrání dítě.Vyrobena je z velmi elastického materiálu, a proto se dá univerzálně použít na všech vajíčkách, ale i kočárcích. Díky tomu může dítě klidně spát u všech výletů. Materiál chrání bezpečně proti hmyzu a současně je proyšný. Ochrana proti hmyzu je stabilní.

Informace o výrobku:
• Materiál: 100% polyester
• Transparentní
• Odolný vůči UV záření
• Lze vyprat na 30 stupňů
• Rozměry (max.): 88 x 64 x 38 cm
• Hmotnost: 0,043 kg

Upozornění:
Nikdy nepoužívejte Protect Me na vajíčku během jízdy v autě, protože můžete zavazet správnému připásání.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Top značky