Skip Hop Explore & More Ježek
-22%
MOC¹
484 Kč
Cena
379 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
105 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A315664

EAN: 194135637764

Skip Hop Explore & More Ježek
Tento text je přeložen automaticky.
Hračka ježka Explore & More vyzývá ty nejmenší barevnými hračkami světla a energické melodie a povzbuzuje je k plazení a učení se. Dvě fáze hry stimulují miminka k objevování a plazení Fáze 1 (začátečník): Ježek se pohybuje v kruhovém vzoru a zůstane blízko, takže dítě nemusí lézt daleko. Fáze 2 (Pokročilí prolézači): Ježek se pohybuje v náhodném vzoru, na podporu sledování. Vestavěný senzor s nárazníkem pomáhá hračce vyhýbat se překážkám uhnout.

Podrobnosti o produktu
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 14,7 x 18,3 x 11,4 cm
  • Věk: od 5 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Skip Hop Explore & More Ježek
Skip Hop Explore & More Ježek
MOC¹ 484 Kč
379 Kč