SKIP HOP Přebalovací batoh Forma černý

SKIP HOP Přebalovací batoh Forma černý


  • SKIP HOP Přebalovací batoh Forma modrý

Cena
2.353 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A247381

SKIP HOP Přebalovací batoh Forma černý
Lehký batoh v módním prošívaném vzhledu nabízí způsob, jak mít volné ruce, a přesto umožní mít veškeré potřeby pro miminko po ruce, uložené ve speciálních přihrádkách. V prostorném vnitřku je dostatek místa na vše: od svačinky po náhradní oblečení. Extra široké rozevření umožní najít vše rychlostí větru. Přední přihrádka je rozdělena na dva díly a pojme tak ještě více potřeb. Vše je na dosah díky elastickým vnitřím kapsám a izolační přihrádce na lahvičku po straně. Přihrádka na přebalovací podložku může posloužit i pro uložení notebooku. Batoh Forma spojuje funkce a styl a umožní Vám tak vypadat stylově od narození miminka až po jeho předškolní věk.

Detaily:
  • Materiál: 100% polyester
  • Péče: Otírat vlhkým hadrem
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 20,32 x 40,64 x 35,56 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

SKIP HOP Přebalovací batoh Forma černý
2.353 Kč
Top značky