SKIP HOP Skákadlo Explore & More
Momentálně vyprodáno

SKIP HOP Skákadlo Explore & More

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
4.439 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A246493

SKIP HOP Skákadlo Explore & More
Díky zářivému oblaku, který počítá dětské skoky, je skládací skákadlo Explore & More dokonalou odměnou pro dítě. Pestré barvy a hudba baví dítě a při stovce zazní hlučný potlesk. Dětské skákadlo se otáčí o 360 stupňů, pokud , houpe se a skáče, může objevovat a prozkoumávat své okolí. Hračky lze připevnit a přemisťovat, což podporuje vývoj dítěte a umožňuje hry přizpůsobené dětem. Po skončení hry se skákadlo sklopí do plochého tvaru pro úsporu místa nebo z důvodu přepravy.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Sedací vložka 100% polyester; polypropylen; termoplasmatická guma; ocel; železo
  • Čištění: Péče: omyvatelné mokrým hadříkem
  • Věk: od 4 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.