Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Skládací železniční stolek Hape
Momentálně vyprodáno
MOC¹
5.413 Kč
Cena
5.064 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
349 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A315452

EAN: 6943478032811

Skládací železniční stolek Hape
Tento text je přeložen automaticky.
Posaďte se jako strojvedoucí k ovládacímu pultu se zábavnými světelnými a zvukovými efekty nebo nechte vlak jezdit na hracím stole!

Železniční souprava na hracím stole obsahuje tlačnou lokomotivu, vagón, dva mosty, jeřáb, stanici, všechny druhy kolejí a další příslušenství.

Přistupte k ovládacímu panelu a zatažením za páku spusťte motor. Modré tlačítko aktivuje píšťalku "Choo Choo". Když se vlak blíží k tunelu, stiskněte zelené tlačítko, aby se ozval zvuk "Ding Ding". Zelené tlačítko zahraje "Chuff Chuff", což znamená, že je vše v pořádku a je čas šlápnout na plyn. V cíli stiskněte červené tlačítko a zabrzděte s "Pshhhhhhh".

Praktické: Stůl lze zasunout.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 63,8 x 122,8 x 59 cm.
  • Vyžaduje 3 baterie AA (jsou součástí dodávky)
  • Materiál:
  • Věk: od 3 let

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Skládací železniční stolek Hape
4
4 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 2
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější