slackers ® Ninja Balls
Cena
907 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286627

EAN: 0850000011359

slackers ® Ninja Balls
Tento text je přeložen automaticky.
Kuličky Ninja Ø 6,4 cm slouží jako další překážky pro Slackers Ninjaline a přinášejí do tréninku ještě větší rozmanitost. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, velmi přilnavého plastu. Součástí dodávky jsou dvě delta bezpečnostní karabiny vyrobené z kovu la dvě 14cm dlouhé popruhy pro upevnění koulí k ninjalinu. Maximální nosnost je 113 kg.

Detaily produktu:
  • průměr: 6,4 cm
  • Materiál: polyesterová pryskyřice, polyester, ocel
  • Rozsah dodávky: dvě koule Ninja vč. Delta bezpečnostní karabina
  • Maximální zatížení: 113 kg
  • Věk: od 5 let

Pozor
Pro pouze pro domácí použití. Používejte pod přímým dohledem dospělých. Montáž pouze dospělými osobami. Před použitím si přečtěte / dodržujte pokyny. Používejte pouze ve spojení s dodávanými popruhy. Nikdy nepoužívejte bez popruhů, nebezpečí zlomení! Překážky (míče) se musí moci volně pohybovat a otáčet. Na tomto výrobku neprovádějte žádné strukturální změny. Před každým použitím zkontrolujte, zda není poškozený. Hmotnost uživatele max. 113 kg.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

slackers ® Ninja Balls
907 Kč