Naše alternativa k vyprodanému výrobku

slackers ® Ninja Line Starter Set
Momentálně vyprodáno

slackers ® Ninja Line Starter Set


Cena
3.408 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286626

EAN: 0859215007218

slackers ® Ninja Line Starter Set
Tento text je přeložen automaticky.
Nová linie Slackers USA Ninja Line je inovací pro sektor parta a excelence v oblasti zahradních / cvičebních her. Připravte si svůj vlastní chladný třpytivý kurz na zahradě nebo v parku a trénujte jako bojovník ninja.

Linka Ninja, která je podobná slackline, je 11 metrů dlouhá (použitelná 9 metrů) a 5 cm široká . Do linie je ušito celkem 14 smyček, ve kterých lze sedmi překážkami zavěsit, aby se třpytily. Součástí sady jsou dva kroužky, dva dřevěné příčky a tři uzly lana, každý s krátkým kusem lana a karabiny s delta / trojúhelníkem, které lze přišroubovat pro bezpečné připojení k lince. Šité očka brání uklouznutí překážek.

Slackers Ninja Line lze také použít jako slackline. Linka je uzavřená a napnutá pomocí černě malované, velmi robustní rohatky s pohodlnou plastovou rukojetí. Součástí sady je ráčna, která chrání ruce a nohy před ostrými částmi ráčny. Kromě toho může být vše prakticky zabaleno v nylonovém sáčku, který je také součástí balení. Takže vše zůstává pohromadě a Ninja-Line lze vzít kdekoli kdykoli!

Struktura je poměrně jednoduchá a lze ji provést bez předchozích znalostí pomocí ilustrovaných pokynů. Při montáži dodržujte naše bezpečnostní pokyny. Maximální zatížení řady Ninja je 113 kg! Minimální vzdálenost mezi oběma připojovacími body (stromy) by měla být alespoň 5,50 m, aby bylo možné použít všechny překážky.

Detaily produktu:
  • délka: 11 metrů
  • Délka konce s rohatkou: 1,8 metrů
  • Materiál: Polyester, ocel, TPR
  • Maximální zatížení: 113 kg
  • Rozsah dodávky: linie ninja, dva kroužky, dvě dřevěné příčky, tři uzly lana, ochrana rohatky, nylonový sáček
  • vč. rozsáhlé pokyny v němčině, angličtině a francouzštině
  • Věk: od 5 let

Pozor
Shromáždění pouze dospělými. Pouze pro domácí použití. Pouze pro bezplatné použití. Doporučení pro věk: 5+. Používejte pouze pod přímým dohledem dospělých. Maximální hmotnost uživatele 113 kg.

Příslušenství

Cena
1.117 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější