Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Sluneční brýle Active Sol Kids Sport antracitově zelené

Sluneční brýle Active Sol Kids Sport antracitově zelené


 • Sluneční brýle Active Sol Kids Sport
 • Sluneční brýle Active Sol Kids Blue-red
 • Sluneční brýle Active Sol Kids Sport - tyrkysové

Cena
707 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241665

EAN: 0642896997295

Sluneční brýle Active Sol Kids Sport antracitově zelené
Tento text je přeložen automaticky.
Zrak našich dětí stojí za to chránit - měli by proto vždy, když jsou vystaveny slunci, nosit kvalitní sluneční brýle. Sluneční brýle by měly nejen dobře vypadat, ale také splňovat nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality. Na tomto pozadí byly vyvinuty dětské sluneční brýle Active Sol.

Ochrana proti UV záření a ochranný filtr podle EN ISO 12312-1
Čočky kompletně odfiltrují UV záření s vlnovou délkou až 400 nm, takže žádné nebezpečné UV-A, UV-B nebo UV-C paprsky nedosáhnou do očí. Přes brýle mohou projít pouze 8% až 18% světla - to odpovídá kategorii filtrů 3 pro ochranu před silným slunečním světlem.

Polarizované čočky
Čočky slunečních brýlí Active Sol jsou navíc polarizovány. To znamená, že na jedné straně jsou odrazy výrazně sníženy - například na vodě. Na druhé straně se kontrast zvyšuje, takže kontury a barvy jsou jasnější a výraznější. Vize je snazší a oči jsou ušetřeny.

Nezničitelné & s fixační páskou
Sluneční brýle pro děti padají, děti na ně šlápnou nebo ohýbají brýle. S netoxickým high-tech materiálem HYRTEL® se však nemohou zlomit a jsou prakticky nezničitelné. Pružně se přizpůsobují tvaru hlavy. Aby se sluneční brýle vůbec neztratily, můžete je opravit pomocí přiloženého, ​​nastavitelného a odnímatelného čelního pásku.

 • 100% UV OCHRANA: Dětské sluneční brýle s plným UV-A, UV-B & Ochrana proti UV-C 400. Kategorie filtru 3: Ochrana před silným slunečním zářením. Splňuje přísné požadavky normy EU EN ISO 12312-1: 2013. HD. Široké chrámy poskytují další ochranu.
 • FLEXIBILNÍ & UNZERSTÖRBARAR: Flexibilní high-tech guma HYRTEL® je stejně elastická jako stabilní a zaručuje vysoký komfort nošení. Sluneční brýle pro malé děti jsou prakticky nezničitelné. Proto byly vyrobeny tak, aby splňovaly přísnou normu EU EN 71: 1-3 pro hračky. Dětské brýle nemají panty - žádné nepříjemné sevření kůže a vlasů.
 • OCHRANA HLAVY NA OPRAVU: S pružnou páskou se brýle nemohou ztratit, i když se otřásají. Snadné odstranění. Proto je také vhodný jako sportovní brýle.
 • POLARIZED & GENTLE TO EYE: Vysoce kvalitní čočky jsou polarizované a snižují odrazy. Navíc se kontrast zvyšuje - barvy mají silný účinek a oči se mohou uvolnit i na slunci.
 • WIPER & SHAFT: S dodávaným čisticím hadříkem mohou být dětské sluneční brýle / dětské sluneční brýle jemně očištěny a bezpečně uloženy v praktické posuvné krabičce.

Podrobnosti:
 • rozměry: 10,8 x 12,5 cm
 • výška objektivu: 3,3 cm
 • šířka objektivu: 4,4 cm
 • Hmotnost: 22 gramů
 • Materiál: Guma Hyrtel ®
 • Příslušenství: čelenka, slipcase, hadřík z mikrovlákna
 • Čočky: Kat. 3, UV 400, polarizované
 • Věk: od 5 do 9 let

úcta
Nevhodné pro děti do věku z pěti.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sluneční brýle Active Sol Kids Sport antracitově zelené
707 Kč