small foot® by Legler letiště s příslušenstvím

small foot® by Legler letiště s příslušenstvím


Cena
932 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237360

small foot® by Legler letiště s příslušenstvím
Let 108 se blíží k přistávací dráze mezinárodního letiště small foot! Tento letecký uzel s vysokým obsahem dřeva a mnoha doplňky zajišťuje, že cestující z celého světa každý den dosáhnou bezpečně svého cíle. Čas letí - check-in, kontrola zavazadel, vypravení letu: Je zde všechno, co se na skutečném letišti nachází . Dobře vyznačená přistávací dráha a odletová může být individuálně prodloužena. Vozidlo pro přepravu zavazadel přiváží všechny kufry a tašky včas k letadlu. A už je let 108 připraven ke startu - až věž udělí startovní povolení!

Podrobnosti:
 • Rozměry: cca 30 x 22 x 16 cm
 • Rozměry: cca 18 x 12 x 24 cm
 • 22 dílů v kartonu
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Před každým použitím zkontrolujte zda výrobek není poškozen! Uložte prosím tento odkaz pro případnou budoucí korespondenci.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  small foot® by Legler letiště s příslušenstvím
  932 Kč
  Top značky