Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
small foot design® odrážedlo Motocross

small foot design® odrážedlo Motocross


Cena 2.295 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A233684

small foot design® odrážedlo Motocross
Třikrát výškově nastavitelné sedlo je měkce polstrované a proto velmi pohodlné. Atraktivní design a skvělé barvy přesvědčí každého malého závodníka.

Podrobnosti:
 • Rozměry: cca 85 x 37 x 50 cm
 • Výška sedu cca 37 - 40 cm.
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly. Používejte s ochrannými pomůckami. Nepoužívat v silničním provozu! Zkontrolujte stav vozíku před každým použitím. Uložte prosím tento odkaz pro případnou budoucí korespondenci.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  small foot design® odrážedlo Motocross
  2.295 Kč
  Top značky