small foot design® odrážedlo motorka růžová

small foot design® odrážedlo motorka růžová


Cena
2.169 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A233685

small foot design® odrážedlo motorka růžová
Tento malá, růžová motorka je velmi vhodná na krátké výlety, součástí jsou dokonce i sedlové tašky. Tvar připomíná skútr, na kterém se děti naučí udržovat rovnováhu a připravovat se na větší verzi "Bike".

Podrobnosti:
 • Rozměry: cca 79 x 41 x 51 cm
 • Výška sezení: ca. 35 cm
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly. Používejte s ochrannými pomůckami. Nepoužívat v silničním provozu! Zkontrolujte stav vozíku před každým použitím. Uložte prosím tento odkaz pro případnou budoucí korespondenci.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  small foot design® odrážedlo motorka růžová
  2.169 Kč
  Top značky